Доставка

У нашому магазині діє єдиний тариф на доставку по Україні, яка здійснюється через кур'єрську службу "Нова Пошта" . При доставці через кур'єрську службу, оплата за товар проводиться в представництвах "Нова Пошта" , де Ви будете отримувати замовлення. Вартість доставки Ви можете розрахувати самостійно через "Нову Пошту" на сайті novaposhta.ua

    Вартість буде залежати від вартості замовлення, габаритів, ваги і суми, на яку буде застраховано товар.
Оплата за доставку проводиться при отриманні товару в офісі кур'єрської служби. Час доставки кур'єрською службою -
1-2 доби після відправки. Гарантії цілісності товару при транспортуванні забезпечуються службою доставки.

Важливо! Уважно вводьде дані при оформленні замовлення тому, що на вказану вами електронну адресу автоматично, після оформлення замовлення, прийде лист з реквізитами оплати та подальшими інструкціями. Швидкість відправки замовлення залежить від швидкості оплати вами замовлення, зазвичай відправка йде в другій частині дня, але якщо оплата здійснена пізніше, тоді на наступний день.
 

    Деякі склади з товарами нашого магазину знаходяться в різних містах, це ви можете побачити відкривши будь-яку карточку з товаром в полі "Розміщення". Здійснюючи замовлення з різних складів, ви отримаєте замовлення різними посилками.

    Також Ви можете обміняти або повернути товар на протязі 14-ти денного терміну після купівлі згідно закону "Про захист прав споживача"
 
Для повернення товару Ви маєте дотриматись усіх встановлених вимог, зокрема, що товар не був у використанні і немає ознак користування таких як:
Товар має бути упакований таким чином, щоб при зворотньому транспортуванні непошкодилась його упаковка.