в корзину

Корзина покупок
 
Гідрогель, Аква-Грунт
Гідрогель, Аква-Грунт Гідрогель, Аква-Грунт Гідрогель, Аква-Грунт Гідрогель, Аква-Грунт Гідрогель, Аква-Грунт Гідрогель, Аква-Грунт

Гідрогель, Аква-Грунт

Производитель: Склад№5
Код товара: Для дому
Наличие: Нема в наявності
Цена: 80 грн.
Количество:   сравнение
Минимальное количество заказа этого товара: 3

Гідрогель, Аква-Грунт

   Гідрогель - декоративний грунт - це нове і привабливе середовище для рослин, яке дозволяє відмовитися від традиційної землі та частого поливу. Гранули гідрогелю нетоксичні і нешкідливі для навколишнього середовища, мають дуже низький рівень випаровування. Гідрогель випускається у вигляді красивих різноколірних желеподібних гранул, що дозволяють корінню рослин проникати всередину і між гранулами для живлення рослин. Гранули забезпечують оптимальний повітряний і водний режими. Гідрогель створює під корінням штучний резервуар води, з якого вона не просочується глибше і не випаровується, а може бути використана тільки корінням рослини. Гідрогель захищає рослини від пересихання і перезволоження. Кожен кристал гідрогель являє собою мікрорезервуар води, повільно віддає вологу коренів рослин
Їдучи на кілька днів з дому можна не переживати за кімнатні рослини - полийте добре перед від'їздом, а далі подбає гідрогель. Спочатку вбере всю надлишкову вологу, а потім поступово буде зволожувати рослини.

Квіткові горщики стоять на шафі, підвішені над сходами, і до них незручно добиратися для поливу? Використовуючи гідрогель поливати рослини можна набагато рідше.

    Для любителів заливати домашні квіти гідрогель - це захист від загнивання коренів. Гранули гідрогелю в грунтовому субстраті вбирають воду, а надлишки просто стікають з горщика через дренажні отвори. Якщо гранули неповністю розбухнули, вони підтягнуть воду з піддону. Гідрогель краще використовувати м'який, він швидше вбирає вологу. Проміжки між гранулами забезпечують доступ повітря до коріння. Субстрат з гідрогелем завжди пухкий.
Як застосовувати гідрогель для рослин?

Використання гідрогелю для рослин:

  •     Підготуйте посуд для набухання гідрогелю та вазу для його розміщення. Для кожного кольору краще використовувати окрему ємність.
  •     Вміст упаковки помістіть в ємність для набухання і залийте водою, як написано на упаковці. Якщо води мало, можна потім додати. Якщо багато - злити. Гранули не вбереться більше, ніж належить.
  •     Помістіть кульки в прозору вазу і посадіть рослину. Коріння рослини бажано добре промити від землі або використовувати для посадки держак .
  •     Періодично додавати в вазу трошки води або витягнути верхні кульки і замочити їх на 1-2 години. Не можна заливати гідрогель у вазі водою повністю, так як це перешкоджає надходженню повітря між гранулами і може погубити рослини, які не можуть рости у воді.


Використання м'якого гідрогелю для вирощування рослин:

    Намочіть гідрогель приблизно на 1-2 години. М'який полімер вбирає достатню кількість води вже через годину ( у воду можна відразу додати трохи рідкого добрива для квітів ) .
    Перемішайте з приготованим грунтовим субстратом і посадіть рослину.
    Використовуючи гранули на клумбі або грядці можна просто змішати сухі гранули з грунтом і дуже добре полити перед посадкою рослин. Врахуйте , що грунт після поливу може підвестися - гранули дуже сильно збільшуються в розмірі.

Ніколи не вносьте сухий гідрогель в горщик з рослиною - при набуханні після поливу гідрогель сильно збільшується і може пошкодити коріння або взагалі видавити рослину з горщика!

Його часто використовують для пророщування насіння. Завдяки стерильності матеріалу розсада не страждає від хвороб.


 

Написать отзыв

Ваше Имя:


Ваш отзыв: Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Оценка: Плохо           Хорошо

Введите код, указанный на картинке: